Проста інформація про шампуні, яку корисно знати

Є шампуні звичайні (косметичні) – ми користуємося ними щодня. А є шампуні органічні (екологічні), про які багато хто чув, проте мало хто користувався. Річ у тім, що коштують вони не дешево. А купувати шампунь у 2-5 разів дорожче свого звичайного згоден далеко не кожен. Проте є одна неявна особливість при використанні цих двох видів шампунів. 

Еко-шампуні, якщо вони не є підробкою та зварені на 100% з натуральних компонентів, не мають у своєму складі бензолів, сульфатів та інших хімічних домішок. Вони насправді миють волосся, видаляють пил, жир, відмерлі кутикули, зайві часточки. Волосся ідеально вимивається, завдяки чому стає абсолютно чистим, легким. Якщо ви правильно оберете еко-шампунь та будете користуватися ним за інструкцією, то легка й пишна шевелюра вам гарантована!

Звичайні косметичні шампуні мають властивість насичувати й ущільнювати волосся. В результаті цього воно стає важчим, що призводить до ефекту вирівнювання. Пропадає великий об’єм і волосся стає рівнішим та прямим.

Висновок

Якщо вам потрібна пишна та об’ємна зачіска, є сенс поекспериментувати з органічними шампунями. Корисно буде спочатку проконсультуватися з парикмахером, трихологом аби підібрати собі шампунь для вашого типу волосся, який допоможе отримати пишний ефект.

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся було рівним, мало сувору акуратну форму, то на допомогу прийде шампунь, який наповнить кожну волосину маслами та мінералами. Ущільнюючи їх, він забезпечить отримання ефекту вирівнювання. Досягти його можна й за допомогою процедур креатину та ботоксу для волосся.

 

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *